Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

BIURO RIPH W CZĘSTOCHOWIE - INFORMACJA

Szanowni Państwo,

w środę 11 grudnia 2019 r. Biuro RIPH w Częstochowie i Punkt kontaktowy RIPH w Częstochowie będą czynne do godz. 13.00. Za utrudnienia przepraszamy.

RIPH w Częstochowie 

Poprawiono: środa, 11, grudzień 2019 12:21

Odsłony: 20

BEZPŁATNE KURSY JĘZYKOWE I KOMPUTEROWE - ŚLĄSKA AKADEMIA KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH I KOMPUTEROWYCH - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Chcesz uzyskać nowe kompetencje lub kwalifikacje potrzebne na rynku pracy? Weź udział w projekcie „Śląska akademia kompetencji językowych i komputerowych” 

W ramach Projektu oferujemy BEZPŁATNE wsparcie dla osób pracowników firm:

 • kursy językowe – język angielski, niemiecki lub francuski na dowolnym poziomie zaawansowania: 2 semestry nauki (120 godzin) zakończone egzaminem zewnętrznym (np. TELC, TOEIC, BULTAS) z możliwością kontynuacji na dalszych 2 semestrach
 • kursy komputerowe ICT – na dowolnym poziomie zaawansowania w wybranych obszarach DIGCOMP (informacja, komunikacja, tworzenie treści, bezpieczeństwo, rozwiązywanie problemów np. obsługa MS Office), maks. 128 godzin lekcyjnych, zakończone egzaminem zewnętrznym (np. ECCC, ECDL)
 • materiały szkoleniowe, podręczniki, refundacja kosztów opieki nad dzieckiem.

Projekt kierowany jest do:

 • 800 osób pracujących (zgodnie z art. 2 KP lub zgodnie z KC na podstawie umów zlecenie / o dzieło) w wieku powyżej 25 roku życia, z terenu województwa śląskiego (tj. pracujących lub zamieszkałych zgodnie z KC na terenie woj. śląskiego) uczestniczących z własnej inicjatywy w szkoleniach i kursach
 • należących do grup defaworyzowanych czyli wykazujących największą lukę kompetencyjną i posiadających największe potrzeby w dostępie do edukacji,
 • w szczególności w projekcie mogą wziąć udział:
 1. kobiety
 2. osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie maks. ponadgimnazjalne ISCED 3)
 3. osoby w wieku 50+
 4. osoby z terenów wiejskich
 5. osoby z niepełnosprawnością.

 

Dokumenty wymagane do zgłoszenia udziału, dostępne w załączeniu:

REGULAMIN

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o zatrudnieniu

RODO

ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU (ZAŁĄCZNIK 2b)

 

 

 

Więcej informacji:
Punkt kontaktowy: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Al. Najświętszej Maryi Panny 24 Lok. 5

42-202 Częstochowa

tel. 34 344 82 58

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.riph.czest.pl

 

Poprawiono: środa, 27, listopad 2019 08:19

Odsłony: 847

I CZĘSTOCHOWSKI KONGRES LIDEREK I LIDERÓW BIZNESU JUŻ 21 LISTOPADA - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Szanowni Państwo,

w imieniu firmy ECOROCKUS COMPANY serdecznie zapraszamy na

I Częstochowski Kongres Liderek i Liderów Biznesu,

który odbędzie się 21 listopada 2019 r. w Częstochowie.

Kongres Liderek i Liderów Biznesu to pierwsze tego typu wydarzenie w Częstochowie, którego celem jest omówienie niezwykle istotnych obecnie elementów dla biznesu i jego otoczenia. Kongres będzie obejmował między innymi kwestie dotyczące zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości,

współpracy z samorządem i nauką, szans i zagrożeń na rynku lokalnym, regionalnym i krajowym oraz równości w biznesie.

 

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i Honorowym Patronatem przez Ambasadę Szwecji w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

https://www.ecorockuscompany.pl/kongres.

Formularz zgłoszeniowy proszę przesyłać do dnia 10.11.2019 na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Istnieje możliwość promocji przedsiębiorstwa podczas Wydarzenia.

 

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

Oferta promocji podczas wydarzenia - pobierz

Poprawiono: środa, 30, październik 2019 09:43

Odsłony: 516

FIRMY RODZINNE-DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Wyzwania i perspektywy przedsiębiorczej organizacji pt. Firmy rodzinne – doświadczenia i perspektywy rozwoju, która odbędzie się w Częstochowie w dniach 21-22 listopada 2019r.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowa Pana Krzysztofa Matyjaszczyka oraz J.M. Rektora Politechniki Częstochowskiej Prof. dr hab. inż. Norberta Sczygiola.

Celem konferencji jest rozwój interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i wymiany doświadczeń przedstawicieli środowiska naukowego i uczniowskiego, praktyków życia gospodarczego, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także poszerzanie współpracy tych obszarów.

Na dzień dzisiejszy do udziału w konferencji przyłączyły się następujące instytucje:

 • Invest in Czestochowa
 • Business Centre Club – Loża Częstochowska
 • Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
 • Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych

W tym roku uwaga zostanie skupiona na firmach rodzinnych. Zmieni się również formuła konferencji. Sesje naukowe zostaną uzupełnione o wystąpienia przedstawicieli świata biznesu, samorządu i instytucji otoczenia biznesu. Do udziału w Konferencji zostanie zaproszona młodzież, promowana jest przedsiębiorczość u najmłodszych uczestników rynku, traktując ich jako przyszłych sukcesorów firm rodzinnych.

Jednym z istotnych punktów konferencji będzie panel dyskusyjny pt. „Szanse rozwoju firm rodzinnych”, którego moderatorem będzie Kanclerz Częstochowskiej i Małopolskiej Loży BCC Pani Katarzyna Woszczyna.

Zapraszamy również do wysłuchania wystąpień pt.:

 • Jak zbudować wielopokoleniową firmę rodzinną? – Prof. dr hab. Adam Mariański (doradca podatkowy, adwokat, Profesor nadzwyczajny w Katedrze Prawa Podatkowego Uniwersytetu Łódzkiego oraz Partner Zarządzający w Mariański Group),
 • Kultura organizacyjna w firmach rodzinnych jako wyznacznik jakości w zarządzaniu zasobami ludzkimi – Pani Kamila Grochowina (Kierownik Lokalnego Centrum Rozwoju Kompetencji Firm Rodzinnych),
 • Wyzwania dla firm rodzinnych w kontekście budowania wizerunku w środowisku opiniotwórczym – reklama XXI wieku – Pani Kamila Grochowina.

Pierwszy dzień Konferencji adresowany jest do wszystkich zainteresowanych, w szczególności środowiska naukowego oraz świata biznesu. Celem spotkania jest stworzenie przestrzeni do otwartego dialogu oraz wymiany opinii i doświadczeń.

Nowatorskim pomysłem jest zaproszenie Państwa nie tylko do wysłuchania wystąpień, ale również do udziału w warsztatach dotyczących poznania tajników i technik analizy strategicznej biznesu rodzinnego.

Drugi dzień Konferencji będzie miał charakter warsztatowy i skierowany jest do przedstawicieli świata biznesu, do osób zaangażowanych w zarządzanie firmami rodzinnymi. Pracownicy Instytutu Zarządzania Przedsiębiorstwem przekażą Państwu praktyczną wiedzę na temat wybranych narzędzi analizy strategicznej. Gwarantuje, że po udziale w części warsztatowej będziecie Państwo wiedzieli jak skutecznie rozwiązać nurtujące problemy dnia codziennego. Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty.


Dodatkowo zapraszam do udziału w Konkursie na NAJLEPIEJ ZARZĄDZANĄ FIRMĘ RODZINNĄ. Otrzymanie tak zaszczytnego tytułu z pewnością wzmocni wizerunek firmy na rynku. Podstawowym celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm rodzinnych działających na terenie Polski, które skutecznie i świadomie realizują proces zarządzania strategicznego.

Imprezą towarzyszącą Konferencji jest uroczysta Gala, podczas której zostanie ogłoszona lista laureatów konkursu. 

Konferencja adresowana jest do właścicieli i pracowników firm rodzinnych.

Zgłoszenia on-line oraz więcej informacji o konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.konferencjawyzwania.pl oraz na FB @KonferencjaFirmyRodzinne

Już dziś zapraszamy do kontaktu i zapisu na konferencję

 

http://riph.czest.pl/images/plan_warsztatow.pdf

http://riph.czest.pl/images/regulamin_nzfr.pdf

Poprawiono: środa, 30, październik 2019 09:44

Odsłony: 395

CZAS NA PODSUMOWANIA ... III JURAJSKI KONGRES GOSPODARCZY - XIX GALA KONKURSU JURAJSKI PRODUKT ROKU 2019 - DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Szanowni Państwo,

zakończyliśmy kolejną już 19 edycję Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, której zwieńczeniem była uroczysta Gala, podczas której mieliśmy przyjemność uhonorować osiągnięcia firmy, firm rodzinnych, organizacji, uczelni, samorządów, jak również naszej zdolnej młodzieży. Gala została zorganizowana w dniu 23 października 2019 roku w ramach III Jurajskiego Kongresu Gospodarczego

Kontynuując trzyletnią tradycję w godzinach porannych w sali konferencyjnej Hotelu SCOUT w Częstochowie odbył się III Jurajski Kongres Gospodarczy, którego organizatorami byli: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz samorządy terytorialne z powiatów myszkowskiego, kłobuckiego, zawierciańskiego, lublinieckiego i częstochowskiego.

Kongres został podzielony na trzy panele tematyczne: panel samorządowy, panel urzędów pracy oraz panel poświęcony tematyce firm rodzinnych, którego Moderatorem był Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Tadeusz Szymanek. W trakcie dyskusji zaproszeni gości rozmawiali o możliwościach rozwoju miast, pozyskiwaniu inwestorów, perspektywach regionalnych i lokalnych rynków pracy, kształtowaniu wizerunku firmy dla potrzeb pozyskania pracowników oraz szansach i wyzwaniach rynku pracy dla firm rodzinnych.

III Jurajskiego Kongresu Gospodarczego był doskonałym czasem na podpisanie kolejnych porozumień o współpracy. Przedstawiciele Miast Częstochowy, Myszkowa, Ogrodzieńca, i Gmin Olsztyn oraz Mstów podpisali porozumienie na rzecz rozwoju i promocji gmin makroregionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Włodarze miast zadeklarowali wspólne działania na rzecz promocji gospodarczej i terenów inwestycyjnych, zwiększenia atrakcyjności turystycznej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a także rozwoju zrównoważonego transportu i poprawy komunikacji w regionie.

O godz. 18.00 w sali bankietowej Hotelu rozpoczęła się uroczysta Gala podczas, której nagrodzono laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku”.

XIX edycję Konkursu poprowadziła Pani Anna Mielczarek z Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy. Cała uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, następnie głos zabrali Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Pan Tadeusz Szymanek i Dyrektor WUP w Katowicach Pan Grzegorz Sikorski.

W wydarzeniu uczestniczyli przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządu terytorialnego, urzędów i instytucji otoczenia biznesu oraz nauki.

Zwycięskim firmą nagrody wręczyli Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Tadeuszem Szymankiem wraz z Członkiem Zarządu RIPH w Częstochowie Jerzym Nowakowskim. Poznajmy tegorocznych laureatów. Wszystkim składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszego rozwoju i samych sukcesów.

Produkt bądź usługa budowlana:

Nagrody otrzymują firmy:

 • Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT Sp. z o.o. –  Budowa hali magazynowej budynku biurowo-produkcyjnego, budynku pompowni ze zbiornikiem wody p.poz wraz z infrastrukturą zewnętrzną w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 25 – Generalny Wykonawca 
 • X-KOM Sp. z o.o. - Budowa hali magazynowej budynku biurowo-produkcyjnego, budynku pompowni ze zbiornikiem wody p.poz wraz z infrastrukturą zewnętrzną w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 25 – Inwestor
 • Cz.P.B.P. Przemysłówka S.A. – Rewitalizacja Parku Lisiniec w Częstochowie –
  I etap Budowy Strefa Wypoczynku w Parku Lisiniec w Częstochowie
 • BRUK S.A. – Innowacyjny prefabrykat betonowy dla budownictwa mieszkaniowego

Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii:

Nagrody otrzymują firmy:

 • BMF Bogusław Foszmanowicz  – Miejski samochód elektryczny Mini M2
 • STANDO Logistics Sp. z o.o. – Wdrożenie usługi transportu płynnych produktów spożywczych i pasz przy pomocy niskoemisyjnych ciągników siodłowych zasilanych skroplonym gazem ziemnym

Usługa:

Nagrody otrzymują firmy:

 • Fundacja Pro Progressio – Promocja gospodarcza i wsparcie rozwoju inwestycji BSS w Polsce  
 • Hegelmann Transporte Sp. z o.o. – Usługi transportowe
 • ESBANK Bank Spółdzielczy – Wspieranie ludzi i firm stąd
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. w Częstochowie – Usługa dystrybucji wody pitnej z saturatora w ramach kampanii „Piję wodę z kranu”

Produkt inny: 

Nagrody otrzymują firmy:

 • KAR-BUD DEWELOPMENT Sp. z o.o.  Projekt obiektu usługowego Aleja 49 w Częstochowie
 • SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców „JEDNOŚĆ” – Zmodernizowany Spółdzielczy Dom Handlowy Sezam ul. Jagiellońska 3/9
 • MERCEDES BENZ – Autoryzowany Dealer i Serwis

 Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – Etyka w Biznesie

Nagrodę otrzymuje:

 • STOLZLE CZĘSTOCHOWA SP. Z O.O.

Najlepsza Firma Rodzinna:

Nagrody otrzymują firmy:

 • KUBARA Sp. z o.o.
 • Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne S.A.

 

Najlepszy Samorząd Terytorialny ROKU 2019:

Nagrodę otrzymuje:

 • GMINA OLSZTYN

 

Instytucja lub osoba zasłużona dla rozwoju lub promocji regionu:

Wyróżnieni:

 • Prof. dr hab. Paweł Czarnecki dr h.c. – Rektor Collegium Humanum Szkoły Głównej Menadżerskiej z siedzibą w Warszawie
 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Częstochowie – Schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Gilowej w Częstochowie  
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Będkowskiego

W ramach promocji młody, zdolnych ludzi RIPH w Częstochowie wspólnie z Przemysłową Akademią Rozwoju Sp. z o.o. wręczyli na ręce obecnych na uroczystości Dyrektorów szkół zawodowych dyplomy dla uczniów, jako podziękowanie za udział w projekcie Ambasador Młodego Przemysłu. Nagrody wręczyli Prezes Zarządu PAR Maciej Mierzwiński i Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie Joanna Okularczyk.

W tej kategorii wyróżnienia otrzymali:

Techniczne Zakłady Naukowe im. Gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie

 • wyróżnienie dla ucznia Macieja Pełka
 • wyróżnienie dla ucznia Dawida Wiśniewskiego

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego

 • wyróżnienia dla ucznia Oskara Nabiałek
 • wyróżnienia dla ucznia Jakuba Rabęda

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie

 • wyróżnienia dla uczennicy Natalii Bednarskiej
 • wyróżnienia dla uczennicy Julii Wilk
 • wyróżnienia dla ucznia Mateusza Ząbkowskiego

Zespół Szkół im. Gen. Władysława Andersa w Częstochowie

 • wyróżnienie dla uczennicy Roksany Lewickiej
 • wyróżnienie dla uczennicy Karoliny Musiał
 • wyróżnienia dla ucznia Huberta Wójcika
 • wyróżnienie dla uczennicy Tetiany Zahovora

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie

 • wyróżnienie dla ucznia Alberta Skoczylasa
 • wyróżnienie dla ucznia Jakuba Tajbera

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie

 • wyróżnienie dla ucznia Krystiana Kałmuk
 • wyróżnienie dla ucznia Krzysztofa Kucharczyka
 • wyróżnienie dla ucznia Radosława Nalberskiego
 • wyróżnienie dla ucznia Oskara Pietrykowskiego

Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie

 • wyróżnienie dla uczennicy Emilii Chuda 
 • wyróżnienie dla ucznia Huberta Janeczek
 • wyróżnienie dla uczennicy Weroniki Nocuń
 • wyróżnienie dla ucznia Łukasza Spółczyńskiego

Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Częstochowie

 • wyróżnienie dla ucznia Jakuba Barwaniec
 • wyróżnienie dla uczennicy Juli Stobrawa

Tegoroczna nowością było wręczenie pamiątkowych medali dla osób i instytucji współpracujących z Izbą a tym samym, które aktywnie wspierają podejmowane przez nas działania i przyczyniają się do rozwoju gospodarczego. Serdecznie dziękujemy za  Państwa obecność i możliwości współpracy.  

Medale otrzymali:

 • Izabela Domogała - Wicemarszałek Województwa
 • Krzysztof Matyjaszczyk - Prezydenta Miasta Częstochowy
 • Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza
  w Częstochowie
 • Politechnika Częstochowska
 • Dariusz Jadczyk - Prezes Zarządu Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie
 • Włodzimierz Biniek – Prezes Częstochowskiej Izby Rzemiosła
  i Przedsiębiorczości
 • Marcin Kozak – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego
  w Częstochowie S.A.
 • Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
 • Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku
 • Sławomir Bubel – Dyrektor Oddziału w Częstochowie ING Bank Śląski S.A.

Po zakończeniu części oficjalnej, uroczystość swoim występem zaszczycił Zespół Chłopcy z Placu Broni.

Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie pragną serdecznie podziękowań wszystkim sponsorom uroczystości. Państwa hojność i zaangażowanie jest dowodem zrozumienia rangi planowanego wydarzenia, a jednocześnie przyczyniło się do wspólnego budowania marki Izby i przygotowania całej oprawy uroczystości.

 

Dziękuję za pomoc finansową sponsorom naszego Konkursu:

 • Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. 
 • HYDROMIREX Sp. z o.o. Sp. komandytowa
 • GALTEX S.A.
 • ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku 
 • CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A.
 • F.P.H.U. GREEN PACK Tadeusz Szymanek
 • TEST Systemy Uszczelniające Sp. z o.o.
 • Włodarczyk Motor
 • ING Bank Śląski
 • INERGIS S.A.
 • Przychodni Księżycowa Sp. z o.o.
 • Business Center 1 Sp. z o.o.
 • KAR-BUD Sp. z o.o. Sp. k.
 • Doradztwo Ekonomiczne Artur Siwek 
 • Przemysłowej Akademii Rozwoju Sp. z o.o.
 • SUNNINGWELL INTERNATIONAL POLSKA SP. Z O.O.

Dziękujemy również patronom medialnym za Państwa obecność i wszystkie relacje z wydarzenia zamieszczone na portalach i w wydawnictwach.

 

Przed nami kolejne nowe działania do zrealizowania, już dziś rozpoczynamy przygotowania do Jubileuszowej XX edycji Konkursu Jurajski Produkt Roku dziękujemy za Państwa obecność, każdą formę okazanego wsparcia i dobre słowo. To dzięki Państwu wiemy, że to co robimy każdego dnia przynosi zamierzone efekty i pozytywnie wpływa na budowanie marki naszej Izby, a przede wszystkim na rozwój i promocję gospodarczą naszego Miasta i całego regionu.

Mamy nadzieję, że udział w Konkursie pozwoli wszystkim Laureatom wypromować swoje wyjątkowe produkty i usługi, a także korzystać z atutów jakie dają coraz bardziej rozpoznawalna marka i Statuetka Konkursu „Jurajski Produkt Roku”. 

Zdjęcia dostępne na naszym FB

Poprawiono: środa, 30, październik 2019 12:08

Odsłony: 644

ANKIETY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Szanowni Państwo,

w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższych ankiet.

 

Badanie dotyczy:

1) wpływu deklarowanego podwyższenia płacy minimalnej do poziomu 4000 zł do końca 2023 roku ANKIETA

2) zniesienie limitu 30-krotności składek na ZUS. Ankieta skierowana jest do firm/instytucji zatrudniających kogoś, kto zostanie objęty nową regulacją (na podstawie umowy o pracę zarabia rocznie kwotę powyżej 30 średnich pensji – w 2019 r. 11 912 zł brutto miesięcznie, 142,9 tys. zł. rocznie) ANKIETA

Poprawiono: środa, 16, październik 2019 09:27

Odsłony: 346

III JURAJSKI KONGRES GOSPODARCZY I XIX GALA KONKURSU JURAJSKI PRODUKT ROKU - JUŻ 23 PAŹDZIERNIKA 2019

Szanowni Państwo, to już 23 października w Częstochowie po raz trzeci odbędzie się Jurajski Kongres Gospodarczy, którego organizatorami są Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, Urząd Miasta Częstochowy i Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz samorządami terytorialnymi z powiatów częstochowskiego, myszkowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego i zawierciańskiego organizuje III Jurajski Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 23 - 24 października 2019 roku w Hotelu SCOUT w Częstochowie. Idea, która przyświeca trzeciej edycji Kongresu jest współpraca na płaszczyźnie BIZNES-UCZELNIE-SAMORZĄD oraz stworzenie klimatu partnerstwa i szans dla lokalnych firm. Tematyka Kongresu będzie poświęcona rynkowi pracy w Częstochowie i województwie, odpowiedzialności biznesu i równości szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

W ramach III Jurajskiego Kongresu Gospodarczego w dniu 23 października 2019 r. odbędzie się finałowa, uroczysta Gala podsumowująca XIX edycję Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, której organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie. Ideą Konkursu jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji swoich wyjątkowych produktów i usług wyróżniających się wysoką jakością, niepowtarzalnością, jak również wiarygodnością. „Jurajski Produkt Roku” upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. 

GALĘ UŚWIETNI WYSTĘP ZESPOŁU

"CHŁOPCY Z PLACU BRONI"

 

WSTĘP NA GALĘ ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA
Wstęp na kongres - wolny, warunkiem jest potwierdzenie udziału w wydarzeniu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 34 344 82 58

 

 

 

Poprawiono: wtorek, 15, październik 2019 13:19

Odsłony: 466

FIRMA INERGIS S.A. – OFERTA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Poprawiono: wtorek, 15, październik 2019 12:05

Odsłony: 383