Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

Badanie potrzeb edukacyjno-szkoleniowych przedsiębiorców

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach rozpoczął realizację badania pt.

„Potrzeby edukacyjne/szkoleniowe przedsiębiorców z Subregionu Północnego województwa śląskiego. Badanie pilotażowe".

Badanie jest jednym z działań podjętych w ramach Partnerstwa lokalnego na rzecz zatrudnienia i rozwoju rynku pracy subregionu częstochowskiego.

Celem badania jest diagnoza potrzeb edukacyjnych/szkoleniowych przedsiębiorców z subregionu Północnego województwa śląskiego.

Zakres badania obejmuje realizację badania empirycznego w Subregionie Północnym województwa śląskiego (powiat częstochowski, powiat kłobucki, powiat myszkowski, miasto na prawach powiatu Częstochowa) przy wykorzystaniu metody sondażowej wśród przedsiębiorców oraz wśród ekspertów rynku pracy.

W związku z realizacją powyższego badania informujemy, iż przedstawiciele firmy MRW Sp. z o.o. z Gliwic – która jest wykonawcą badania realizowanego na rzecz potrzeb Wojewódzkiego Urzędu Pracy - mogą się z Państwem skontaktować w celu zadania pytań z zakresu potrzeb edukacyjno-szkoleniowych dla przedsiębiorców.

Badanie zakończy się 6 października 2017 r., a jego wyniki zostaną zaprezentowane podczas konferencji w dniu 26 października 2017r.

W razie dodatkowych pytań dotyczących realizacji badania serdecznie prosimy o kontakt z Panią Iloną Antoniewicz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Panią Moniką Kowalczyk-Gnyp e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel 34 363 38 61 wew. 254 lub 34 63 89 89 wew. 304.

Badanie jest realizowane w ramach partnerstwa lokalnego na rzecz zatrudnienia i rozwoju rynku pracy subregionu częstochowskiego.