Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

EUROPEJSKI KONGRES MŚP – VII EDYCJA – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w dniach 18-20 października 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, praktyków biznesu, samorządowców, ludzi nauki – jednym słowem tych wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju. O zasięgu, prestiżu i uniwersalnym wymiarze Kongresu najdobitniej mówią liczby: swoją wiedzę i kontakty biznesowe do tej pory budowało blisko 25 tysięcy osób.

Tylko w ubiegłym roku w ponad 80 panelach i wydarzeniach towarzyszących wzięło udział 5500 uczestników z 35 państw, którzy z uwagą śledzili również ofertę 120 wystawców podczas Targów Biznes Expo.

VII edycja Kongresu będzie areną wymiany myśli, zdobywania praktycznej wiedzy oraz pozyskiwania kontaktów i narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Liczne sesje i warsztaty poprowadzą eksperci i praktycy. 

Kongres będzie również okazją do nawiązania współpracy handlowej z przedsiębiorcami z krajów UE oraz min.: Chin, USA, Iranu, Białorusi.

Rejestracji będzie można dokonać poprzez stronę www.ekmsp.eu począwszy od dnia 1 września 2017 r. Zapraszamy do udziału.