Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

Firma Członkowska RIPH w Częstochowie – INERGIS S.A. – świętuje Jubileusz 30-lecia działalności!

*

12 czerwca 2018 w częstochowskim Teatrze im. Adama Mickiewicza, jedna z największych i najbardziej znanych firm branży budowlanej w naszym mieście, Członek RIPH w Częstochowie, firma INERGIS S.A. obchodziła uroczysty jubileusz 30–lecia działalności.

Firma powstała w marcu 1988 roku z inicjatywy Prezesa Zarządu Marka Wachelki. Obecnie zatrudnia ok. 160 pracowników i jest jednym z 

pionierów Inżynieryjnych Technik Ochrony Środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony powietrza i ograniczenia emisji dwutlenku węgla, czy też instalacji kolektorów słonecznych. Od samego początku swej działalności firma jest wierna zasadom biznesowym takim jak: lojalność biznesowa, uczciwość wobec klientów i pracowników, partnerstwo, odpowiedzialność za przyjęte zlecenie i rzetelność jego wykonania.

Jedną z dziedzin, w której firma się specjalizuje to Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj: energia z biomasy, instalacje solarne, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, Kogeneracja, Trigeneracja w oparciu o układy skojarzone wykorzystujące agregaty absorpcyjne i adsorpcyjne. Poza usługami z zakresu OZE w ofercie firmy znajdują się również:

  • usługi projektowe,
  • nowoczesne technologie grzewcze,
  • systemy aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki (AKPiA),
  • instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne,
  • roboty inżynieryjne,
  • instalacje przemysłowe,
  • handel materiałami instalacyjnymi w ramach hurtowni i sklepu,
  • serwis urządzeń grzewczych, chłodniczych, wentylacyjno- klimatyzacyjnych,
  • termomodernizacje.

Uczestniczący w uroczystości jubileuszu Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Tadeusz Szymanek, przekazała na ręce Prezesa Zarządu INERGIS S.A. Marka Wachelki pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za dotychczasową współpracę i aktywną działalność firmy.

Z okazji Jubileusz, Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie składają najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów, dalszego rozwoju, kolejnych jubileuszy oraz osobistego zadowolenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie inspiracją do dalszej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości, dostępnej na stronie internetowej redakcji Telewizji Orion.

 

 

* Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej redakcji Telewizji Orion.