Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI 7 LUTY 2019 R.

Szanowni Państwo,

w imieniu Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami”, które tradycyjnie odbędzie się w pierwszy czwartek miesiąca tj. 7 lutego 2019r. od godz. 8.30 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Tematem spotkania, które odbędzie się w formie szkolenia z elementami warsztatów jest:

„Motywacja w biznesie”

 W ramach prezentowanego tematu zostaną omówione następujące zagadnienia:

1. Motywacja w polskich realiach rynku pracy

2. „Kij i marchewka" jako przeżytek w motywowaniu do pracy

3. Motywacja wewnętrzna jako narzędzie skutecznego rozwoju przedsiębiorstw

PRELEGENT

Pani Justyna Królak – Kierownik Referatu Kadr Urzędu Miasta Częstochowy, absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz z zakresu Administracji w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Pani Justyna Królak posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w administracji samorządowej, w tym blisko dziesięcioletnie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz prawie piętnastoletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, treningami menedżerskimi i prawem pracy.

Gościem specjalnym spotkania z przedsiębiorcami będzie Prezydent Miasta Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk

Korzystając z okazji spotkania z Państwem, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie Pan Piotr Urbaniak przedstawi informację na temat dostępnych dla Państwa instrumentów rynku pracy w roku 2019.

REJESTRACJA:
Uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie do 06 lutego 2019 r. za pomocą formularza na stroniewww.arr.czestochowa.pl - zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”.

KONTAKT:
Osobą do kontaktu pozostaje pani Olga Przybylik. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88. 

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.