Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

SPOTKANIE DLA BRANŻY ROLNO-SPOŻYWCZEJ "NAUKOWCY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW" - WAŻNE

 

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie wspólnie z Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową w Częstochowie zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw działających w branży rolno-spożywczej do udziału w spotkaniu pn.

"Naukowcy dla przedsiębiorców".

Celem spotkania jest nawiązanie współpracy Uniwersytetu z regionalnymi przedsiębiorstwami szczególnie w zakresie badawczo-rozwojowym.

Podczas spotkania dyskutować będziemy o możliwościach współpracy oraz o perspektywach rozwoju innowacyjnego rynku rolno-spożywczego w naszym regionie. 

Spotkanie odbędzie się 28.02.2019 r. w sali 120, w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie Al. Armii Krajowej 13/15. Początek spotkania o godzinie 9:00.

AGENDA SPOTKANIA. 

 Prosimy o potwierdzenie udziału do 25 lutego 2019 r. na adres mailowy Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki UJD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.