Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

UDZIAŁ RIPH W CZĘSTOCHOWIE W WARSZTATACH PN. „CIEKAWI ŚWIATA – CIEKAWI PRZYSZŁOŚCI”

W środę 27 lutego 2019 roku w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie Joanna Okularczyk uczestniczyła w panelu dyskusyjnym inaugurującym spotkanie poświęcone nowemu projektowi realizowanemu przez Wydział Polityki Społecznej UM Częstochowy pn. „Ciekawi Świata, ciekawi przyszłości”.

Projekt jest kontynuacjądobrych praktyk wypracowanych wspólnie z biznesowymi i administracyjnymi partnerami wcześniejszego projektu ,,Młodzi-Kreatywni”, adresowany jest do uczennic i uczniów 13 częstochowskich szkół ponadpodstawowych.

Celem projektu jest zainteresowanie młodzieży sprawami związanymi z ich zawodową przyszłością, a także rozwijanie umiejętności społecznych przydatnych bądź koniecznych na współczesnym rynku pracy czy w działalności gospodarczej, a także pomoc w określeniu swoich predyspozycji zawodowych.

W spotkaniu uczestniczył również Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Tadeusz Szymanek. Szczegółowe informacje dotyczące realizowanego projektu dostępne na stronie Urzędu Miasta.   

* Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Urzędu Miasta Częstochowa.