Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI - 11 KWIETNIA 2019 R. - ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

w imieniu Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami”, które odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2019 r. w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Śniadanie rozpocznie się o godz. 8:30  i potrwa ok. 1 godziny.

Tematem spotkania będą:

„Dotacje na szkolenia i doradztwo dla MŚP oraz dotacje i pożyczki na rozwój działalności gospodarczej w 2019”

Główne zagadnienia prezentacji:

1. Główne założenia projektu: Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MŚP i ich pracowników:

·         kto może wnioskować o dofinansowanie?

·         na co można otrzymać dofinansowania i na jakich zasadach?

·         ile wynosi poziom dofinansowania?

2. Główne założenia nowego projektu: Usługi rozwojowe dla MŚP.

3. Możliwości uzyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Funduszy Unijnych  na rozwój działalności gospodarczej w 2019 r.

4. Preferencyjne pożyczki dla firm.

PRELEGENCI:

Jerzy Ostrowski - animator w projekcie „Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MŚP i ich pracowników” prowadzonym przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Józef Wojtas - specjalista ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego w Częstochowie prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Gościem specjalnym spotkania z przedsiębiorcami będzie Prezydent Miasta Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk.

REJESTRACJA:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację do 10 kwietnia  2019 r. za pomocą formularza na stronie internetowej: www.arr.czestochowa.pl – zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”.

KONTAKT:

Osobą do kontaktu jest pani Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy do udziału!