Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI - 9 MAJA 2019 R. - ZAPRASZAMY

Szanowni Państwo,

w imieniu Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami”, które odbędzie się w czwartek 9 maja 2019 r. od godz. 8:30 w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Temat spotkania:

„Inwestowanie grupowe w mieszkania na wynajem”

Główne zagadnienia prezentacji:

  • Jak to działa?
  • Dlaczego warto?
  • Inwestycja, wynajem, zysk.

PRELEGENT

Artur Kaźmierczak - Partner Współzarządzający Grupą Mzuri, Prezes Zarządu Spółek Inwestowania Grupowego Mzuri CFI, członek Rady Nadzorczej Mzuri - największej w Polsce firmy zarządzającej wynajmem mieszkań.

Mzuri CFI to sposób na grupowe inwestowanie w nieruchomości. W ciągu 5 lat zebrane zostało ok. 40 mln zł kapitału, zaś w ciągu ostatnich 2 lat, odkąd pierwsze spółki Mzuri CFI osiągnęły dojrzałość, wypłacono 1,5mln zł zysku, co dało zwrot od ok.7 do kilkunastu procent.

Mzuri Investments wspiera w inwestowaniu w mieszkania na wynajem, dotąd pomogła nabyć i wyremontować już ok. 1200 mieszkań.

Gościem specjalnym spotkania z przedsiębiorcami będzie Prezydent Miasta Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk

REJESTRACJA:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o rejestrację do 7 maja  2019 r. za pomocą formularza na naszej stronie internetowej: www.arr.czestochowa.pl - zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”

KONTAKT:

Osobą do kontaktu jest pani Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy do udziału!