Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie

Switch to desktop Register Login

Zaproszenie na bezpłatną konferencję "Praktyczne aspekty wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych"

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy oraz partnerów biznesowych: Skarbiec TFI i CMF Sp. z o.o. pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konferencji, tematem której będą praktyczne aspekty wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Podczas spotkania omówione zostaną zasady funkcjonowania PPK w świetle dotyczącej ich ustawy z października 2018 roku, a także procedura tworzenia PPK i obowiązki pracodawcy w ramach prowadzenia PPK. Przeanalizowana zostanie także rola PPK w procesie tworzenia długoterminowych oszczędności.

Agenda konferencji w załączeniu.

Spotkanie odbędzie się 24 lipca (środa) 2019 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy w budynku przy ul. Śląskiej 11/13. Rozpocznie się o godz. 10.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, proszone są o przesłanie zgłoszenia udziału do 22 lipca br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     

Osobą do kontaktu jest pani Magdalena Wytrzymała. Wszelkie pytania można kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem (34) 370 72 16.

Ze względu na tematykę zapraszamy do udziału nie tylko właścicieli firm, ale również szefów pionów finansowych oraz personalnych.