Czy warto kupić drewniany stół loftowy?

Industrialne wnętrza, czyli w stylu loft, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Urządzając je, trzeba pamiętać, by stawiać na stosowne elementy, wykonane z naturalnych materiałów oraz surowe w wyrazie. Czy drewniany stół loftowy będzie dobrym wyborem? Dowiedz się.

Drewniany stół loftowy —  must have w industrialnej kuchni i jadalni

Stół to bez wątpienia jeden z ważniejszych elementów wyposażenia pomieszczeń. W kuchni bądź jadalni gra pierwsze skrzypce, nieco inaczej wygląda to w przypadku salonów, ale i tak mebel ten zawsze trzeba dobierać z uwagą. Znaczenie ma jego wygląd, gdyż będzie elementem przyciągającym wzrok jako pierwszy, styl, by pasował do aranżowanego wnętrza, ale też trwałość, gdyż z pewnością będzie intensywnie użytkowany. Drewniany stół loftowy , zwłaszcza jeśli został wykonany przez dobrą firmę, może świetnie wpisać się w te oczekiwania.

Jego estetyka jest niezaprzeczalna, co zawdzięczać należy przede wszystkim wyjątkowemu urokowi drewna, które w dodatku często zestawiane jest z czarnym (malowanym proszkowo) metalem, dając elegancki efekt. W dodatku materiały te są odporne na wszelkie uszkodzenia, zwłaszcza te wynikające z intensywnej eksploatacji. Zakup taki będzie zatem odpowiedni dla wielu klientów.

Do jakich wnętrz?

Oczywiście mebel w stylu loft będzie najlepiej pasował do utrzymanego w tym klimacie pomieszczenia, ale ciekawy jest fakt, że nie jest to jedyna opcja. Można pokusić się o dopełnienie takim elementem także kompozycji skandynawskich, eklektycznych czy nawet klasycznych. Takie połączenia będą dobre zwłaszcza w wykonaniu osób mających odrobinę wyczucia w łączeniu różnych stylów.

Mebel piękny, trwały i funkcjonalny

Industrialne, drewniane stoły, zwykle osadzone na metalowych nogach, są masywne, solidne, a więc także trwałe. W dodatku drewno zastosowane do ich produkcji pomaga wizualnie ocieplić surowe wnętrza.