Najpopularniejsze obrączki ślubne

Organizacja ślubu wymaga dopilnowania wielu kwestii. Część z nich można powierzyć innym osobom, ale jest coś, czym narzeczeni muszą zająć się sami. Chodzi rzecz jasna o wybór obrączek. Biżuteria ślubna to nie tylko ważny element uroczystości. Będzie ona noszona całe życie, musi zatem spełniać szereg wymogów, dlatego istotne jest, by do jej zakupu podejść odpowiednio. Kierować można się między innymi modą. Sprawdź, co obecnie jest na topie.

Klasyka czy nowoczesność?

Rynek tego rodzaju wyrobów jest obecnie bardzo mocno rozbudowany. Jest to zupełnie inna sytuacja niż w przeszłości, kiedy tradycyjne złote krążki stanowiły właściwie jeden wybór. Dziś na takie obrączki ślubne stawiają tylko zwolennicy tradycji, czemu trudno się dziwić —  innych opcji jest tak wiele, że czasem kusi, by z nich skorzystać nawet jeśli para deklaruje się jako zwolennicy klasyki. Nowoczesną opcją są przede wszystkim wyroby z białego złota, co dotyczy zarówno obrączek, jak i pierścionków zaręczynowych. Są one wybierane między innymi przez osoby nieprzepadające za żółtym złotem, młode oraz lubiące nosić srebrną biżuterię, gdyż białe złoto współgra z nią lepiej niż żółte.

Obrączki ślubne na topie

Choć producenci biżuterii proponują niezliczone wzory obrączek, a nawet możliwość ich personalizacji —  nie tylko poprzez grawer, ale też na przykład samodzielny dobór materiałów, a nawet nierzadko można zaprojektować ozdoby samodzielnie, wyróżnić da się najpopularniejsze rozwiązania. W dobie minimalizmu narzeczeni chętnie stawiają na dość cienkie obrączki z białego złota, przy czym damska jest delikatnie ozdobiona osadzonymi w metalu, niewielkimi brylancikami. Oczywiście jednak nie jest to jedyna warta uwagi propozycja.

Biżuteria na całe życie

Kierowanie się modą to na pewno dobry trop, ale trzeba pomyśleć, czy biżuteria, jaka podoba się w momencie zakupu, będzie postrzegana jako piękna przez kolejne lata. Wybór obrączek na całe życie to na pewno spore wyzwanie, dlatego warto zacząć poszukiwania ze sporym wyprzedzeniem.